Oxfordshire Dil Akademisi
Biz Kimiz ?
Oxford Dil Akademisi 2011, Elazığ’ın şehir merkezinin gürültü ve kargaşasından uzak, park sıkıntısı yaşatmayan, kolay anlaşılır konumuyla, öğrencilerine sessiz, huzurlu ve samimi bir ortamda, uygun fiyatlara, mükemmel öğretim kalitesiyle hizmet sunan bağımsız bir dil okuludur.
Dil eğitiminde dünyanın en önde gelen yayın evlerinden biri olan OUP (Oxford University Press) yayınları ile görsel, işitsel, online ve interaktif bir eğitim.
Tüm öğrencilerimiz için potansiyellerini ortaya koyabilecekleri ve hedeflerine ulaşmada motive olabilecekleri, samimi, güvenli ve rahat bir eğitim ortamı sunmayı amaçlıyor ve bu doğrultuda azim ve kararlılıkla çalışıyoruz.

Tecrübeli, donanımlı, yetenekli ve mesleğini seven öğretmenlerle çalışarak onların profesyonel gelişimlerine ve mesleki tatminlerine katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

Tüm müşteri ve danışanlarımızı dil eğitimi hakkında dürüstlük ve samimiyetle bilgilendirerek onlara kusursuz bir hizmet veriyoruz.

1800+
Mutlu Öğrenci
12+
Yıllık Tecrübe
580+
Başarı Oranı
3000+
Eğitim Serüveni
Oxfordshire Dil Akademisi'ni
Neden Tercih Etmelisiniz ?
Kaliteli bir dil eğitimi almaya karar verdiğiniz anda Elazığ’daki dil okullarını araştırmak ve bunların içinden sizin için en uygun olanını seçmek kafanızı karıştırmasın. Çünkü Oxford Dil Akademisi’ni seçmeniz için birçok sebep var:
MEB onaylı sertifikalar,

Kişiye özel eğitim (özel ders),

Mükemmel kalitede bir dil eğitimi,

Öğrenci memnuniyeti odaklı hizmetler,

Her öğrenciye birebir ilgi ve kişiye özel çalışma programları,

Sürekli kampanyalar, bütçenize uygun fiyatlar ve ödeme kolaylıkları,

Şehir merkezine 15 dk. , üniversiteye 10 dk. uzaklıktaki kolay ulaşılır konumu,

Öğretmenlerle düzenli tekrar, pratik ve kaçırılan dersleri telafi yapma imkânı,

İlkokul ikinci sınıftan, yetişkin gruplarına kadar kendi yaş grubunuzla birlikte (cooperative learning) öğrenme imkânı.

Akıllı tahta ve modern teknolojiyle donatılmış maksimum 13 kişilik (ortalama 8-10) sınıflar,
Ücretsiz yüksek hızlı kablosuz internet bağlantısı,

Yetişkinler, çocuklar ve aileleri için yurtdışı eğitim danışmanlığı ve yaz okulları,
Ücretsiz heyecan verici sosyal aktiviteler eğitimsel oyunlar,

Ferah ve sakin dinlenme ve çalışma alanı, 24 kişilik cep sineması, öğrenci bütçesine uygun atıştırmak, sıcak ve soğuk içecek alabileceğiniz cafe ve teras,

Dil eğitiminde dünyanın en önde gelen yayın evlerinden biri olan OUP (Oxford University Press) yayınları ile görsel, işitsel, online ve interaktif bir eğitim.

Genel İngilizce (CEFR-Kur Sistemi), Akademik İngilizce, Sınavlara Hazırlık (YDS,YÖKDİL,YKSDİL, TOEFL, IELTS), Özel Amaçlar İçin İngilizce, İş İngilizcesi, Arapça, Almanca, Rusça gibi geniş kurs seçenekleri,