Rusça Kursu 140 milyondan fazla nüfusa sahip Rusya Federasyonu’nun resmi dilidir. Rusya’da, Ukrayna’da, Belarus’ta, Kazakistan’da ve eski SSCB ülkelerinde konuşulmaktadır. Demir Perdenin mirası sayesinde Rusça konuşan kişilerin Riga’dan Belgrad’a kadar herkesle anlaşma şansı vardır.
Dünyanın en yaygın dillerinden biri olan Rusçanın Türkiye pazarında önemi gitgide artmaktadır. Pek çok kuruluş çalışanlarından İngilizce dışında Rusça bilgisi de beklemektedir. Özellikle turizm ve ticaret alanlarından kariyer sahibi olanlar için Rusça bir gereklilik olmaya başlamıştır.

Programımız, başlangıç, ön orta, orta ve ileri seviyeler olmak üzere dört kurdan oluşur.

Kursiyerlerimize öncelikle Kiril alfabesi öğretilir. Programımızda eğitim, Rusça ve Türkçenin benzer yanlarını göstererek kolaylaştırılır. Eğitim kadromuz uzman ve deneyimli eğitmenlerden oluşur.

Kendilerini çok rahat ifade edebilecek, Yazılı metinler konusunda uzmanlaşarak her türlü iş yazışmasını rahatlıkla gerçekleştirebilecek, Sözlü olarak iş görüşmeleri yapabilecek, Rusça organizasyon yapabilecek, Ana dili Rusça olan kişilerle rahatlıkla iletişim kurabilecek, Tüm Rusça gramer bilgisine hâkim olacak, anlatılanları kolayca anlayabilecek seviyeye gelecektir.