Oxfordshire Dil Akademisi
Vizyonumuz
Birbiriyle uyum içinde çalışan, gayretli, kendini sürekli yenilemeye ve geliştirmeye açık, mesleğini severek yapan profesyonellerden oluşan bir ekibiz ve Elazığ’da dil eğitimini Avrupa Birliği standartlarında sunmayı, Elazığ’daki en kaliteli dil okulu olmayı ve bunu sürdürmeyi hedefliyoruz.

Okulumuzun yönetim ve eğitimi, kendini dil eğitimine adamış, nitelikli, dil eğitiminin farklı alanlarına hâkim, deneyimli ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın öğretmenlik mesleği için ön gördüğü gerekli sertifika ve belgelere sahip öğretmenleri tarafından sürdürülmektedir

Öğretmenlerimiz, siz öğrencilerimizi ve sizin ihtiyaç ve tercihlerinizi eğitim sistemimizin merkezine koyarak sizlere kaliteli öğrenme deneyimleri sunarlar. Özenle seçilmiş, dinamik ve donanımlı öğretmenlerimizin kendilerini öğrencilerinin öğrenmelerine adamış, istekli ve gayretli olduklarını göreceksiniz. Modern sınıfları, sorunsuz müşteri hizmetleri, heyecan verici sosyal aktiviteleri ve en önemlisi dil eğitimindeki akademik mükemmelliğiyle Oxford Dil Akademisi başarıya ulaşmak için tercihiniz olacaktır.
Oxfordshire Dil Akademisi
Misyonumuz
Tüm öğrencilerimizin hedef dilleri(İngilizce, Almanca, Arapça) hızlı ve en etkili bir biçimde amaçlarına uygun bir şekilde öğrenmelerini sağlamaktır. Yabancı dilin eğitim ortamları hariç neredeyse hiç kullanılmadığı ilimizde öğrencilerimize hızlı gelişim gösterebilmeleri için genel ve özel çalışma programları hazırlayarak, yabancı dili kullanabilecekleri eğitimsel/sosyal faaliyetler düzenleyerek, dünyanın önde gelen yayın evleriyle çalışarak, kendi seviyelerinde okuma yapabilecekleri kütüphanemizden yararlandırarak, katıldıkları programın tüm aşamalarında birebir ilgi göstermekte ve destek olmaktayız.
Dil öğrenme amacınız ister herhangi bir sınava girmek, ister devlet veya özel sektörde kariyer fırsatları yakalamak ya da isterseniz sadece sevdiğiniz aktör veya aktrislerin filmlerini orijinal sesleriyle izlemek, gittiğiniz yabancı ülkelerde özgür bir şekilde gezmek, ya da kullanılan dilin %90’ı İngilizce olan internette gezinmek olsun, kısaca amacınız ne olursa olsun size en uygun programı Oxford Dil Akademisi’ndebulacağınızdan emin olabilirsiniz.